.

.

Вилтон Пластика Божиќ Колачиња Машина Во Собата, 10-Парче

Вилтон Пластика Божиќ Колачиња Машина Во Собата, 10-Парче

DEN 74.24

Достапност
Достапно за нарачка

Создадете празнична земја на чудата со слатки ликови и форми користејќи го овој 10-парче машина за сечење пластични Божиќни секачи за Колачиња. Вклучува джинджифилово маж, жена, момче и девојче; големо и мало дрво; бонбони трска, снешко, порибување и ѕвонче. Карактеристики на пакетот рецепт за колачиња. Направете слатки колачиња со празнични карактери користејќи го овој сет за секачи за колачиња. Боја : Црвена и зелена. Материјал : Пластика. Божиќните секачи за колачиња имаат приближно 3,5 х 3,5 инчи. (8,8 х 8,8 см). Пред прво и по секоја употреба, измијте во топла вода со сапуница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат