.

.

Хуинијадски Сјаеви За Усни Сјај Нелеплива Чаша Не Е Лесно Да Исчезнат, Водоотпорна Мат Глазура

Хуинијадски Сјаеви За Усни Сјај Нелеплива Чаша Не Е Лесно Да Исчезнат, Водоотпорна Мат Глазура

DEN 111.68

Достапност
Достапно за нарачка

Нелепливата Чаша За сјај За усни Не Е Лесна За Бледнеење, Водоотпорната Мат Глазура За Усни Кармин Ѕвезда Кармин Ја Навлажнува и не Избледува Кармин1.Ефект на шминка : изменете го тонот на кожата, лесен за боење.2.Природна формула - има одличен долготраен навлажнувачки ефект, веднаш добијте убав и подвижен сјај за усни.3.Различни прилики-мазна, нежна, елегантна, лесна шминка за усни, погодна за сите сезони, особено погодна за канцеларија, состаноци, шопинг, летни собири на пријатели. Ова е многу едноставна, многу убава и лесна за употреба серија шминка за усни.4.Лесен за нанесување и чистење-мазен без скокање или влечење; лесно се расклопува и чисти брзо. Не грижете се за пигментацијата.5.Производот содржи : 1x кармин во собата.Опис на производот Нелепливата Чаша За сјај За усни Не Е Лесна За Бледнеење, Водоотпорната Мат Глазура За Усни Кармин Од Ѕвезда Анасон Ја Навлажнува И Не Избледува Бојата На Карминот : име На производот За продажба На производот : Глазура за Усни Содржина на Кармин : 2 GColor : 12 бои на располагањепотрајност : 3 години состојки : минерали 1x ѕвезда анасон кармин 100% Сосема Нов Со Одличен Квалитет. Мекиот материјал ве прави многу удобно. Уникатниот дизајн ве прави повеќе шарм и привлечен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат