.

.

Лек Прилагодлив Јаже Виси За Закачалка За Јаже Макара За Подигнување Макара Кука

Лек Прилагодлив Јаже Виси За Закачалка За Јаже Макара За Подигнување Макара Кука

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Помогнете да се прицврсти вашиот шатор или тенда широко користен во отворено, дома, поле за автомобил, шатори, тенди, крошна, вреќи за спиење, ранци итн.прилагодливи, Безбедни, Брзо заклучување, нелизгачка брава, лесна за употреба, поминете го јажето низ макарата, врзете јазол на јаже на крајот, повлечете го за да се прилагоди спецификација : големина На Копчето : 50*големина на 25ммадјустер : 55*32ммматеријал : армиска зелена, каки 4 метри материјал за јаже со јаже : 7 основен полиестер, полипропилен пакет за кожа вклучува : 1 парче макара прилагодување на бравата на јажето помогнете да го зацврстите вашиот Шатор или тенда широко користен во отворено, дома, поле за автомобили, шатори, тенди, крошна, вреќи за спиење, ранци итн. прилагодливи, безбедни, брзо заклучување, нелизгачка тока, Лесна За Употреба, поминете го јажето низ макарата, врзете јаже на крајот, повлечете го за да се прилагоди. Спецификација : . Големина на копчето : 50. Големина 25ммадјустер : 55. 32ммматеријал : засилена пластика+железо поцинкувано+чадор јаже паракорд должина : портокалова 5 метри; армија зелена, каки 4 метри материјал за јаже со јаже : 7 основен полиестер, полипропилен на кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат