.

.

Инктастик бебе 1 Божиќ Дедо мраз Со Бонбони Трска Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастик бебе 1 Божиќ Дедо мраз Со Бонбони Трска Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Првиот Божиќен Дедо мраз на бебето со Ползавец За Новороденчиња Од Бонбони, совршен 1-Ви божиќен подарок за првата празнична сезона на вашиот внук или внука. Inktastic бебе 1 Божиќ Дедо мраз Со Бонбони Трска Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Тиркизна 18 Месеци. Совршен за првите Божиќни фотографии со вашиот нов син или ќерка!. Првиот Божиќен Дедо мраз на бебето со Ползавец За Новороденчиња Од Бонбони, совршен 1-Ви божиќен подарок за првата празнична сезона на вашиот внук или внука. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. деца малку шапка симпатична забава прослават холи едно парче новороденче ползавец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат