.

.

РИБОЛОВ ШИМАНО ЖИГА 100ГР ВИСТИНСКИ ИВАШ ЖИГА [JM008MERI]

РИБОЛОВ ШИМАНО ЖИГА 100ГР ВИСТИНСКИ ИВАШ ЖИГА [JM008MERI]

DEN 208.64

Достапност
Достапно за нарачка

ТЕКОВНИТЕ Снајперски Жига се исклучително разноврсни и можат да го направат сето тоа. Тие се одлични опции за риболовците кои фрлаат крај брегот или од брод во разбивање риби, како и кога вертикално џигаат за да ги насочат рибите суспендирани во водената колона или на дното. Тенкиот дизајн овозможува долги фрлања и реалните обрасци на бои ја прават оваа мамка неодолива за различни дивеч риби. Тенката и светкава жига создава извонредна акција под водата. Оваа мамка може да се фрли или лови вертикално.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат