.

.

Гроздобер Кинастон Традиционална Област Килим, Тиркизна Мулти, 6' 6 ' Круг

Гроздобер Кинастон Традиционална Област Килим, Тиркизна Мулти, 6' 6 ' Круг

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален избор за задоволување на современите преференции за декор за наследство карактер со модерен талент. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Висина на купот : 0,5 инчи. Антички Стилизирана Област Килими. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Големина : 6' х 6 ' Круг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат