.

.

Дорман 523 - Преден Долен Напреден Браник За Контрола На Суспензијата За Специфични Модели На Тојота, Избрани Црни Вклопувања: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, 2001 - ТОЈОТА СЕКВОЈА

Дорман 523 - Преден Долен Напреден Браник За Контрола На Суспензијата За Специфични Модели На Тојота, Избрани Црни Вклопувања:

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема за специфични апликации на возилото. Водечкиот процес на евалуација во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-одговара и настапува како оригиналната опрема на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Секвоја : 2001, 2002 Тојота тундра : 2000, 2001, 2002. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат