.

.

Окосинго Кора Од Лимон Рачно Изработена Перница За Фрлање

Окосинго Кора Од Лимон Рачно Изработена Перница За Фрлање

DEN 418.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пристапете го вашиот простор со оваа декоративна, дизајнерска модерна перница со ленти во сива, цитринска и крем боја. Предната ткаенина на оваа перница со пруги чич е мешавина од вискоза, полиестер и Памук од Италија. Перниците вклучуваат * * Хипоалергично Надолу Алтернативно Вметнување Полифил-Невидлив Патент за Прилагоден Изглед - Боја на Ткаенина : Тен Достапен во различни големини, едностран или двостран. *Рака* * Хипоалергична Алтернативна Полифил * Содржина На Ткаенина : 39%Вискоза/32%Полиестер/20%Памук/09% Лен * Боја : Сива,Цитрин, Слонова Коска * Големина : Двострана 24" х 24" Окосинго Кора Од Лимон Рачно Изработена Перница За Фрлање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат