.

.

Шик Насловна Далас 6-Парче Реверзибилен Шеврон Јорган Капак Во Собата, Близнак, Сива

Шик Насловна Далас 6-Парче Реверзибилен Шеврон Јорган Капак Во Собата, Близнак, Сива

DEN 879.84

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете енергија во секој простор Со Креветот Далас во Торба со Шик Дом. Фалејќи се со привлечна шевронска шема стилски прекината со вертикални ленти, овој дизајн е надополнет со вклучените листови со цврста боја. Измешајте и усогласете го вашиот изглед со вклучени продадени и шарени навлаки за перници. Одличен избор за сите возрасти, овој комплет кревет може да се пере во машина. Се препорачува хемиско чистење. Изберете од достапни големини. Вклучува јорган, чаршафи, шамови за перници и навлаки за перници. Направено од микрофибер материјал. Изберете од достапни бои. Грамови на метар квадратен : Јорган : 80. Сува чиста најпосакувана, машина за перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат