.

.

Женски Панталони Трендовски Исечени За Канцелариски Капри Со Џебови Широка Нога Мека Лесна Каприс Панталона

Женски Панталони Трендовски Исечени За Канцелариски Капри Со Џебови Широка Нога Мека Лесна Каприс Панталона

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

74" Колк : 100см/39.09"поради Својот Уникатен Стил На Кроење и Дизајн, како и Лесни, дише и Удобни материјали, овие панталони се погодни за носење дома, на работа, на патување и други прилики.37" Должина : 108см/42. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат