.

.

Инктастичен Подарок За Бубачки За Мравки Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Подарок За Бубачки За Мравки Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Мравка Бубачки Инсекти Долги Ракави Ползавец е толку симпатична со насмеани лицето, сигурно ќе ве молам секое дете. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастична Мравка Бубачка Новороденче Боди Со Долги Ракави Унисекс Виолетово Новороденче. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. инсекти животни симпатична hws.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат