.

.

Style Стил од 8 8, АКСХД Плус Големина Обичен Џеб Со Долги Ракави Џеб Блејзер Жена Кардиган Џемпери Дозвола Црвена Големина 14

Style Стил од 8 8, АКСХД Плус Големина Обичен Џеб Со Долги Ракави Џеб Блејзер Жена Кардиган Џемпери Дозвола Црвена Големина

DEN 543.84

Достапност
Достапно за нарачка

80"ГОЛЕМИНА : xxxl Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 112cm/44. Жените можат да се одлучат за исечени или преголеми плетени џемпери како розова, бела или црна, додека долгите кардигани со пруги и кревање раменици се одлични за носење преку фустан на плажа. Лесните женски кардигани во бела или како розова и жолта боја се совршени за слоевитост преку џемпери и фустани со кратки ракави за да создадат облечен, но сепак секојдневен изглед. Џемперите на вратот на екипажот и врвовите надвор од рамената се исто така слатки опции за женска облека. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.80" Должина : 60см/23.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат