.

.

Ѕид Налепници Насловна Бог Налепница НАПРАВИ САМ Ѕид Декор Пофалба Налепница Ѕид Уметност Дома Декор

Ѕид Налепници Насловна Бог Налепница НАПРАВИ САМ Ѕид Декор Пофалба Налепница Ѕид Уметност Дома Декор

DEN 134.24

Достапност
Достапно за нарачка

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување! Ѕид Винил Налепница Пофалба Бог САМ Уметност Налепница Домашен Ѕид Декор Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитеткарактеристики : Цртан Филм / Отстранлив Стил : Ѕидна налепницаможе да се нанесе на секоја мазна чиста и сува површина на ѕидови, плочки, стакло, мебел итн. не е погоден за валкани или груби surface.No пренос на филм потребни, едноставно кора и стапчиња големина : 45см*60см Како да се користи : Осигурајте се дека површината е мазна, не држете се на груба или нерамна површина.Изберете го местото што сакате да го нанесете, исчистете ја пепелта и маснотиите, чувајте ја сува и чиста.Држете се во согласност со сликата или НАПРАВЕТЕ САМИ во вашата идеја.Излупете ја хартијата и потоа залепете се на ѕидот, поплочете од средината налево и надесно.Пакет : Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Ѕидна налепница Украси За Ноќта на Вештеркитепад Украси За Домашни Божиќни Украси Налепница За Ѕидна Хартија Повлечете и Стап. Sticетски Налепници. Аниме Налепници. Ѕид Налепници. Ѕид налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат