.

.

Француски Тост Училишни Чевли За Момчиња, Големина: 2

Француски Тост Училишни Чевли За Момчиња, Големина: 2

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Француски Тост Момчиња Училишните Чевли беа дизајнирани за секаква свечена пригода и зафатени секојдневни активности, овие чевли нудат ефикасно држење. . Кога сака да изгледа најдобро за таа посебна пригода, со софистицираност и да биде безбеден, ова е најдобрата опција. Удобно во сите видови ситуации совршено за сите видови настани што можат да траат со часови или повеќе. СТИЛ : неговиот дизајн совршено се вклопува во сите видови фустани или специјални прилики. ИЗДРЖЛИВИ : овие чевли ќе траат со месеци, совршени за секојдневна употреба. УДОБНО : оваа обувка доаѓа со висококвалитетни материјали за амортизација, така што ќе останете удобни цел ден. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој чевел е направен со материјали со највисок можен квалитет и стручно изработени имајќи го предвид искуството на носителот. БЕЗБЕДНО : дизајнот во овие чевли ќе ги заштити стапалата на вашето малечко од секаква опасност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат