.

.

Rewenti Жени Обични Лоту Ракав V - Вратот Лента Печатење Неправилни Блуза Блузи Маица Плус Големина Дозвола Сина 12

Rewenti Жени Обични Лоту Ракав V - Вратот Лента Печатење Неправилни Блуза Блузи Маица Плус Големина Дозвола Сина 12

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Обичните Лоту Ракав V-Вратот Цврсти Неправилни Блуза Блузи T-Shirt Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу погоден за покажување наклонетост На Денот На Далиј3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Топ Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 49см/19.29" Должина : 70см/27.56" . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 51см/20.08 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 52cm/20.47 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 53cm/20.87" Должина : 74cm/29.13 " Боја : Како Што Е Прикажано. Жените Секојдневен Лоту Ракав V - Вратот Лента Печатење Неправилни Блуза Блузи Маица Плус Големина Дозвола. Жени мода 2023. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените врвови дозвола под 5 5 1 10 1 15.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат