.

.

Црвен Кап® Женски Линден Греј® Микрофибер Шал Јака Туника

Црвен Кап® Женски Линден Греј® Микрофибер Шал Јака Туника

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Слободното движење е гаранција во оваа работна туника. Опремен е со два длабоки странични џебови за складирање и управување со влага за да ве исуши на работата. Јаката и манжетните имаат ослободување на почвата со двојно дејство, покрај просторијата вградена во секоја пазува за поголем опсег на движења. Сега, ниту една задача за чистење не може да ве забави. Финишот што ја отстранува влагата ве одржува ладни и суви кога ви е најпотребно. Јаката и манжетните имаат двојно дејство одбивање на дамки/ослободување на почвата се одржува чист дури и кога работата се валка. Просторно вклопување во пазувите и грбот превртениот набор нуди подобрен опсег на движење и подвижност. Само-вратоврската со половина грб обезбедува ласкаво, професионално вклопување. 28 1/2 во. должина на грбот на средна големина. Принцеза шевови за женско вклопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат