.

.

Велитој Брзо Спојување Стегање Терминал Замена Жица Конектор за 0.5-2. Жици

Велитој Брзо Спојување Стегање Терминал Замена Жица Конектор за 0.5-2. Жици

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1.Нанесете на жица од 0,5-2,5 квадратни милиметри.2.Замена За Х3 пластичен терминал. Безбедносен изолатор допрете.3.Лесно стегање со нормална алатка.4.Брза инсталација без работа со жица за ленти.5.Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за употреба.Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : име На Производ : CH - 2 терминал за брзо ожичување : пластика големина : 19,5*17*13 MM 1 : 2.Замена За Х3 Пластичен Терминал. Безбедносен Изолатор Допрете. 3 : 3.Лесно Стегање Со Нормална Алатка. 4 : 4.Брза Инсталација Без Работа Со Жица За Ленти. 5 : 5.Изработен Од Висококвалитетен Материјал, Издржлив За Употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат