.

.

Долги Фустани За Жени Женски Обични Позиционирање Печатено Копче Фустан Со Долги Ракави Женски Фустани Женски Секојдневни Фустани Бели

Долги Фустани За Жени Женски Обични Позиционирање Печатено Копче Фустан Со Долги Ракави Женски Фустани Женски Секојдневни Фустани

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Женско Секојдневно Позиционирање Печатено Копче Фустан Со Долги Ракавикарактеристики : Со Чевли Со Високи Потпетици Очила за Сонце и Стилови на Коса.Мека, многу растеглива и удобна ткаенина, погодна за лето, fall и пролетовој миди фустан може да се носи како алтернатива на палто,јакна или кошули во пролет, есенска сезона или дури и да се носи сам во лето.Совршено Одговара За Сите ПриликиСвечена, Вечерна Матура, Забава, Свадба, Коктел, Ноќен Клуб, Состаноци, Одмор итн.Совети за големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини (не големина).Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 280gpackage големина : 26x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Шема : Печати. Стил На Облекување : Јакна. Долги Фустани За Жени, Женски Фустани. Облека Сече : Макси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат