.

.

Вулверин I-Дурашокс Водоотпорен Изолиран 6 Работа Подигање Мажи Камен

Вулверин I-Дурашокс Водоотпорен Изолиран 6 Работа Подигање Мажи Камен

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

I-90 Durashocks® Водоотпорен Изолиран 6" СПЕЦИФИКАЦИИ За Подигање НА Работа И ТЕХНОЛОГИЈА • водоотпорен нубук кожа горниот дел • Нозете остануваат суви и удобни со постојана конструкција со директно прицврстување за запечатување на вода и патентирана, долготрајна постава за отстранување на пот на dri-lex • Ултра изолација со Тенок Изолација од 200 грама додава топлина • отстранливото подножје со двојна густина додава амортизација и стабилност • Цврсто, лесно Полиуретански Среден Ѓон • Стеблото Од Фиберглас ГО Стабилизира СТАПАЛОТО, ТЕЖИ 75% Помалку Од челикот и го намалува Заморот • полиуретански надворешен ѓон од вулверин дурашок што враќа енергија •.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат