.

.

Кујна Дигитална Храна Скала. Висока Точност Мини Храна Скали Дигитални Тежина Грамови и Оз За Готвење. Печење. Накит. Тара Функција. Послужавници. ЛЦД Дисплеј

Кујна Дигитална Храна Скала. Висока Точност Мини Храна Скали Дигитални Тежина Грамови и Оз За Готвење. Печење. Накит. Тара Функција.

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Мини Џеб Храна Скала]-Едноставен и тенок дизајн. овие кујнски ваги се мали по големина. големината на производот е само за лесно складирање. И постојат две големини на коцки доаѓаат со скали. што може да се замени во зависност од различните објекти. [Прецизно Мерење]-дигиталната скала за храна со вградени сензори за оптоварување со висока прецизност. ви обезбедува моментални и точни резултати од 0,1 g до 3000g. [Функција На Тара]-нашата скала за храна за слабеење има функција на тара. стави на контејнерот. притиснете Го Копчето Т. екранот прикажува нула. и потоа ставете го предметот. тежината на предметот ќе се прикаже на лцд-екранот. [Мултифункционални Ваги]-копчето М на дигиталната кујнска вага веднаш се претвора помеѓу 6 единици мерења (г. оз. озт. двт. кт. гн). ЛЦД-дисплејот ви овозможува лесно читање. совршен за готвење. печење. подготвување кафе. тежи накит. храна. прашок. билки. [Скала За Цртање Жица Од Нерѓосувачки Челик]-дигиталната вага за храна во кујната е изработена од платформа од нерѓосувачки челик. отпорен на абење и лесен за чистење. што е погодно за секојдневна употреба во домаќинството. Кујна Дигитална Храна Скала. Висока Точност Мини Храна Скали Дигитални Тежина Грамови и Оз За Готвење. Печење. Накит. Тара Функција. 2 Коцки. ЛЦД-Дисплеј.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат