.

.

Декор Внатрешен Надворешен Комплет Перници 17 17

Декор Внатрешен Надворешен Комплет Перници 17 17

DEN 356.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овие прекрасни украсни перници се меки и удобни. Овој сет содржи четири квадратни перници вклучува две 17" квадратни Цврсти Црвени перници и две 17" плоштад Темносина едноставно сунѓер измијте со сапун и вода. Произведено во САД. Вклучува четири квадратни перници од 17 инчи, две Цврсти Црвени И две Темносини отпорни на избледување; отпорен на вода. Исчистете го местото со вода и сапун. Произведено во САД. 100% гарантирано задоволство. Пребарајте го нашиот бренд за сите ваши потреби за перничиња на отворено. Swatchs се достапни на барање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат