.

.

Џулик Женски Еластични Половината Ребрести Плетени Широк Нога Палацо Обични Панталони

Џулик Женски Еластични Половината Ребрести Плетени Широк Нога Палацо Обични Панталони

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики На Производот : . Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Плетена Ткаенина. Модел : Цврст. Повод : Елегантна мода. Акценти : Споени. Сезона : Цела Сезона. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Одговара : Класичен. Карактеристики : Еластична Половина. Затворање : Еластична Половина. Тип : Панталони. Фит : Опуштено. Стил : Чино. Тип на половината : СРЕДИНАТА. Должина : Панталони До Глуждот Женски панталони. Висок Пораст Еластична Половината. Широка Нога Палацо. Целосна Должина. Секојдневен И Дневен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат