.

.

Компир Рајсер Машина Со Дискови За Парична Казна, Средна И Груба, За Компири

Компир Рајсер Машина Со Дискови За Парична Казна, Средна И Груба, За Компири

DEN 308.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 430 нерѓосувачки челик боја : Содржина На Сребрен Пакет : 1 x машина за компири 27,3 x 10, 5cm3 x дијаметар на дискот 9cm Only горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Заменливи дискови : со дијаметар од 9 см 3 заменливи дискови фини, средни, груби дискови за ориз, прават повеќе од само компири или кој било друг зеленчук. Рачките се дизајнирани да го намалат притисокот, стресот и напнатоста на рацете и зглобовите додека лесно кашате. Само ставете ја храната во процепот и притиснете!. Дното и страната имаат дупка,исцедениот брзо извоз.оризот за компири ви помага да создадете совршено пире од компири брзо и со помал напор од другите оризови. Супериорен квалитет и ergономски : Изработен Од тежок и висококвалитетен нерѓосувачки челик 430 кој е безбеден за храна,цврст и издржлив да трае со години. Лесно за чистење : Целосно безбедна машина за миење садови и чисти во топла вода. Со отстранливи дискови, чистењето е ветре! дека оризот се суши правилно складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат