.

.

Inktastic мојот 1-ви Свети Патрик Ден Симпатична Бебе Во Врвот Шапка Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Лигавче

Inktastic мојот 1-ви Свети Патрик Ден Симпатична Бебе Во Врвот Шапка Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Лигавче

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Мојот Прв Ден На Свети Патрик 2022 Бебешка Лигавче со слатко бебе во горна капа. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Inktastic мојот 1-ви Ден На Свети Патрик 2022 Слатко Бебе Во Топ шапка Бебе Лигавче Унисекс Хедер Греј Една Големина. Прекрасен 1-ви подарок За денот На Свети Патрик за нов внук или внук. Мојот Прв Ден На Свети Патрик 2022 Бебешка Лигавче со слатко бебе во горна капа. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. патрик чајлдренс патрикс патис брава детелина монети зелена среќно новороденче дете деца ад облека новороденче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат