.

.

Проектор Таванот Планината За Оптома Дс 309и ДС ДС ДС ДВ 318

Проектор Таванот Планината За Оптома Дс 309и ДС ДС ДС ДВ 318

DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодените Апликации За Монтирање Имаат проектор за кој немаме монтирање? Испратете ни е-пошта и ние ќе работиме со вас по нарачка направете монтирање за вашиот проектор! Не се потребни минимални количини на нарачки и нема дополнителни трошоци! БЕСПЛАТНА Домашна Испорака Како и со целиот наш производ, ние нудиме БЕСПЛАТНА домашна испорака низ Соединетите држави!. Макс Навалување : + / - 80 степени. испорача десетици илјади држачи за тавани на проектори низ целиот свет на училишта, цркви, бизниси и personal домашни кина. Не е наменет за пад/лажни тавани. Овој стил на монтирање го поставува проекторот приближно 5 инчи од таванот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат