.

.

Киапезе Детски Хеланки, Модерни Пругасти Панталони Со Висок Струк Хеланки За Девојчиња Момчиња, Црна Беж Тула Црвена Сиво Сина

Киапезе Детски Хеланки, Модерни Пругасти Панталони Со Висок Струк Хеланки За Девојчиња Момчиња, Црна Беж Тула Црвена Сиво Сина

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се совпадне со која било облека, како што се маица, кошули, блузи и така натаму, што е многу погодно за повеќето прилики во животот, тоа е убава облека за вашите деца. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Има 2-3% разлика според рачното мерење.Водич за големина : Големина(См)tttttt Length : t42t Возраст : t0-2 Годиниt Length : t52t Возраст : t3-4 Годиниtlengh : t60t Возраст : t5-6 Годиниt68 t Возраст : t7-8 Години Големина(инчи)tttttt tttt tttt tttt tt t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t Tlength : t16, 54 t возраст : t0-3 месеци tlengh : t20, 47 T Возраст : t3-6 месеци Tlength : t23, 62 t возраст : t6-12 месеци tllengh : T26, 77 t возраст : t1-2 години Спецификации : Материјал : Памукприменлив пол : унисекс Применлив Возрасен Опсег : детски стил : секојдневен стилкарактеристики : мека, удобна, едноставна, убава, модерна соодветни прилики : Повеќето Прилики во живот : с/м/л/xlcolor : црна/Беж/црвена тула/сивкава содржина на пакетот : 1* Панталони : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат