.

.

Дели Хемиско Пенкало, Сино Мастило, Брои

Дели Хемиско Пенкало, Сино Мастило, Брои

DEN 261.12

Достапност
Достапно за нарачка

краток опис не е достапен пенкало врвот волфрам карбид топката, не е лесно да се скрши мастило. Дизајн на капаче за влечење, не е лесен за сушење мастило, запечатен и сув, лесен за носење. Фина изработка, заштита на животната средина и издржливост, удобно држење. Дизајн на клип за пенкало за да се спречи паѓање и губење. Искуството за пишување на мастило со низок вискозитет е особено мазно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат