.

.

Пад Отфрли Не Дактилфингер Гест Сончоглед Ѓердан Приврзок Шкаф Накит

Пад Отфрли Не Дактилфингер Гест Сончоглед Ѓердан Приврзок Шкаф Накит

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : синџир 21.25"+2.4 " продолжување. Сончоглед приближно 1,25".Класификација : Ѓердан Од Приврзок Од Сончоглед Карактеристика : - приврзокот Од Сончоглед може да се оддели од средината, со нов дизајн.- Ѓерданот од сончоглед е прекрасен и уникатен накит кој може да додаде шарм на природен стил на секоја облека.- Не само што може да се носи секојдневно, туку може да се подари и како празничен или комеморативен подарок на семејството и пријателите, изразувајќи љубов и емоции.- За љубителите на природата или оние кои ја ценат убавината и едноставноста на сончогледите, ова е идеален подарок.Материјал : Количина На Метален Пакет : ѓердан € 1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Пад Отфрли Не Дактилфингер Гест Сончоглед Ѓердан Приврзок Накит.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат