.

.

Vibecover Тенок Случај Компатибилен За Моторола Работ, Вкупно Стража FLE Tpu Капак, Тенки И Лесни, Полна Месечина Волк

Vibecover Тенок Случај Компатибилен За Моторола Работ, Вкупно Стража FLE Tpu Капак, Тенки И Лесни, Полна Месечина Волк

DEN 319.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тенки и Лесни.Моторола Раб 2022 Тенок Случај - Компатибилност На Дизајнот На Волк Од Полна Месечина : Раб 2022модел Број : XT2205НЕ ОДГОВАРА : Не За Работ Плус 2022/ Раб Плус 5 G UW 2022 или 2021/ Раб 2021 или 2020/ Раб плус 2021 или 2020 понудено ОД : AT&T, T-Mobile, U.Флексибилен ТПУ, Отпорен на Гребење и лесен за инсталирање. Овозможува Безжично Полнење.БЕЗБЕДЕН ЕКРАН И ЗАШТИТА НА КАМЕРАТА-Подигнатите Усни околу екранот и камерата даваат Дополнително Protection. Мек и Флексибилен Со Подобар Дизајн на Зафат. Cellular, Веризонтемперирано Стакло - Опционално Со Куќиште.Подигната усна над екранот го штити екранот на телефонот од случајни рамни капки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат