.

.

- Големи Девојки Дуксери И Дуксери-Панда

- Големи Девојки Дуксери И Дуксери-Панда

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изгледа одлично миење после миење. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. 1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Прешрунк руно плете. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основен. Супер лесен и флексибилен./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер./yd2 (САД) 13. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн./yd2 (САД) 13. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Овој младински џемпер со качулка е за девојчиња и за големи девојки. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат