.

.

Вештачки Еукалиптус Глобулус Остава Зелена Фабрика Домашна Канцеларија Градина Декор Зелена Пластика

Вештачки Еукалиптус Глобулус Остава Зелена Фабрика Домашна Канцеларија Градина Декор Зелена Пластика

DEN 215.84

Достапност
Достапно за нарачка

спецификации : . изработени од висококвалитетен пластичен материјал, неизбледуваат и постојано се одржуваат свежи. вештачки еукалиптус глобулус остава со живописна боја, носи свежа атмосфера во вашиот дом. совршен за украсување дом и градина, канцеларија, кафе куќа и така натаму. ttt t t . ттип : Вештачко Растение. материјал : Пластика. ttt tquanty : 1 Pc. прилики : Дома, Канцеларии, Продавници итн. карактеристики : Реален, Не избледен, Десктоп Украс. должина : 35см/13,78 "(Прибл.). ttt t t . тт ттт тнотес : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. ttt t t . пакетот Вклучува : . Вештачко Растение т тт Т1 х. т. Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, не избледува и постојано одржува свеж. Вештачки еукалиптус глобулус остава со живописна боја, носи свежа атмосфера во вашиот дом. Совршен за украсување дом и градина, канцеларија, кафе куќа и така натаму. Реални, Не-бледнее, Десктоп Украс Вештачко Растение. Реални, Не-бледнее, Десктоп Украс Вештачко Растение. Реални, Не-бледнее, Десктоп Украс Вештачко Растение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат