.

.

Лии - Светски Дуксери За Мажи Мажи Cas И Зима Обични Лабави Шевови Џемпер Со Цврста Боја Врвен Дуксер Младина Темно Сива, М

Лии - Светски Дуксери За Мажи Мажи Cas И Зима Обични Лабави Шевови Џемпер Со Цврста Боја Врвен Дуксер Младина Темно Сива, М

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Менс Aut И Зима Обични Лабави Шевови Џемпер Со Цврста Боја Врвен Дуксер Младинска Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно . Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Џемпер. Материјал : 25% Памук И 524% Полиестер. Висококвалитетната ткаенина помага во намалување на пилингот и собирањето. Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана. Големина : Стандардна големина НА САД. Ве молиме прочитајте ги информациите за големината пред да нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат