.

.

Моќна Мрежна Двострана Лента Супер Силна Двострана Леплива Лента За Домашни Индустриски Канцелариски Ѕидови Нови

Моќна Мрежна Двострана Лента Супер Силна Двострана Леплива Лента За Домашни Индустриски Канцелариски Ѕидови Нови

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Ова може да биде најдобрата лента што некогаш сте ја користеле поради одличната лепливост и издржливост!2. Моќната Мрежна Двострана Лента не бара дупчење и е погодна за сите видови мазни ѕидови. Добра отпорност на топлина, силен стисок и невидливо вклопување.3. Лесно се раскинува со рака, можете исто така да ја прилагодите должината со тоа што ќе ја скратите и ќе ја исечете колку што сакате.4. Кога ќе ја отстраните оваа лента од ѕидот, таа нема да остави остатоци. Нема да ви наштети на ѕидот!5. Ефектот на оваа лента не е под влијание на околината, таа е многу леплива и издржлива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат