.

.

Тојела Паметен Кабинет За Допир Лесни Хидраулични Шарки Б

Тојела Паметен Кабинет За Допир Лесни Хидраулични Шарки Б

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Информации за производот : Употреба : итно напојување извор : сув материјал на батеријата : Абсватажа : 0-5 извор на светлина : ПРЕДВОДЕН напон на сијалицата : 12vbattery тип : 12v 23 AType : Модел На Шарки За Мебел : 3 ledsa : Двостепена сила фиксна амортизација (половина капак = среден свиок)б : светилка за шарки (1 компјутер)список за Пакување : Притиснете шарка*1 Тојела Паметно Светло На Кабинетот на Допир хидраулични шарки б.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат