.

.

Nvzi три-парче setluxure Бања Тепих Мат, Екстра Мека И Абсорбента Микрофибер Бања Килими, Не-Лизга Кадифен Бушава Бања Тепих, Машина За Перење Сува, Бања Душеци За Бања Кат,

Nvzi три-парче setluxure Бања Тепих Мат, Екстра Мека И Абсорбента Микрофибер Бања Килими, Не-Лизга Кадифен Бушава Бања Тепих,

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра Апсорбирачка Подлога За Бања Оваа кадифена бушава подна подлога за бања е супер абсорбента, брзо ја отстранува влагата од вашите стапала, ја одржува вашата бања сува во секое време и ги штити вашите подови. Повеќенаменски : подни душеци за бања (23, 6инкс15, 7ин+14, 9инкс16, 9инхин+У17, 7инх15, 7инхин) се совршен избор за бањи, бањи, спални соби, дневни соби, бањи и каде и да ви требаат душеци за подот во бањата.Ултра Меки Килими За Бања Изработени од ултра мек, густ и мек микрофибер, оваа нелизгачка подлога за бања е толку мека и удобна што се чувствува како да влегувате во облак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат