.

.

Кози Кралот Лав-Мал

Кози Кралот Лав-Мал

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Конг Кози Кинг кадифните играчки се толку меки и милуваат што вашето домашно милениче никогаш нема да сака да дремне или да спие без него! Оваа симпатична лав плишана играчка содржи минимално полнење и крцка за да примами долготрајна игра. Совршено за носење, играње или дури и пријатно до, Играчката За Лав Од КОНГ Кози е одлична играчка за играње за вашето куче.Направено со додаден слој за подолготрајна употреба вклучува чкрипеч во средината за дополнителна забава!Користете за преземање или само за времиња на гушкање : Мали : 6,5" Лонгмедиум : 8,5 " Лонг КОНГ Пријатни Кинг кадифни играчки се толку меки и милуваат вашето домашно милениче никогаш нема да сака да дремне или да спие без него! Оваа симпатична лав плишана играчка содржи минимално полнење и крцка за да примами долготрајна игра. Совршено за носење, играње или дури и пријатно до, Играчката За Лав Од КОНГ Кози е одлична играчка за играње за вашето куче. Направено со додаден слој за подолготрајна употреба. Вклучува чкрипење во средината за дополнителна забава!. Користете за преземање или само за време на гушкање. Големини : Мал : 6,5 "Долг Среден : 8,5" Долг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат