.

.

Непријатни Стилови Кошули Со Шеќерен Череп За Мажи Весели Роџер Череп И Вкрстени Коски Машка Маица Блузи Ден На Мртви Маици Пиратско Знаме Кошули Маици Од Череп Ма?

Непријатни Стилови Кошули Со Шеќерен Череп За Мажи Весели Роџер Череп И Вкрстени Коски Машка Маица Блузи Ден На Мртви Маици

DEN 319.20

Достапност
Достапно за нарачка

Планирате пиратска забава? Тогаш Овие Непријатни Стилови Весели Роџер Череп И Вкрстени Коски Графичките Врвови На Маици ќе бидат совршено прилагодени! Оваа забавна Весела Роџер Череп И Вкрстени Коски Графички Маици, Исто така, ќе направат одличен подарок за ноќта на вештерките, денот на мртвите, синко де мајо, љубители на пирати, родендени и други специјални прилики или за секојдневно носење! Ааарг..Планирате пиратска забава? Тогаш Ова Непријатно Стилови Џоли Роџер Черепот Графички Маица Блузи е совршено се вклопуваат!. Сите Раце Хој! Уште барате костим За Ноќта на Вештерките? Зошто да не одиме со оваа кул Весела Роџер Черепот Графички Маица Блузи и да биде пират за ноќ. Совршен подарок За Денот На Мртвите, Синко Де Мајо, Ноќта на Вештерките, Родендени или други специјални прилики!. Оваа Графичка Маица Со Череп На Џоли Роџер Е совршена за Ноќта на Вештерките, Денот На Мртвите, Синко Де Мајо, но исто така е совршена за секојдневно носење!. Прославете ја шарената мексиканска традиција во оваа кул Весела Роџер Череп Графички Маица Блузи. 100% памук. Печатени ВО САД. Достапни големини : С-5ХЛ. машина за перење. Достапно во широк спектар на големини и бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат