.

.

- ЗАМЕНА На Кабелот За Напојување На Адаптер За АДАПТЕР За НАПОЈУВАЊЕ За Канцеларијеџет V V40XI V Печатач PSU

- ЗАМЕНА На Кабелот За Напојување На Адаптер За АДАПТЕР За НАПОЈУВАЊЕ За Канцеларијеџет V V40XI V Печатач PSU

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач Кабел За Напојување Замена За Office Jet V40 V40 XI V45 ПЕЧАТАЧ PSU нашиот производ е еколошки и добро дизајниран. Исто така, со брз пренос на податоци, овој производ работи добро. Адаптерот ЗА Напојување AC/DC е тестиран повеќе пати и потврден за да се обезбеди компатибилност. Висок квалитет на производот : НАШИОТ ПРОИЗВОД Е Сертифициран со OCP : Над Тековната Заштита. ОВП : Над Напонска Заштита. ОТП : Над Заштита Од Температура. ДКСК : Заштита Од Краток Спој. Мала тежина. Лесен за носење надвор и употреба. Малата големина обезбедува висококвалитетни перформанси. Нашите производи се направени со највисок квалитет. Можете да го изберете без никаква грижа. Широка компатибилност : Компатибилен со кој било уред напојуван со мазна врска со игла. Висококвалитетниот кабел е целосно обликуван за максимална издржливост. Компатибилен со многу типови уреди. Ве молиме користете го нашиот кабел без никаква грижа. Ве Молиме проверете дали сте го одбрале вистинскиот тип пред да го купите! Брза испорака вети! Ве молиме слободно изберете Го Нашиот Производ! Што Ќе Добиете : 1 х замена полнач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат