.

.

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Чоколадо Кафеава Површина Килими, 2'3'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Чоколадо Кафеава Површина Килими, 2'3'

DEN 422.72

Достапност
Достапно за нарачка

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Чоколадо Кафеава Површина Килими, 2 "х 3". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат