.

.

Хопкинсвил Фудбал Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Хопкинсвил Фудбал Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Фудбалска Маица хопкинсвил го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Фудбал хопкинсвил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат