.

.

Trustmaster T Rs Сила Повратни Информации Тркачки Тркала

Trustmaster T Rs Сила Повратни Информации Тркачки Тркала

DEN 367.84

Достапност
Достапно за нарачка

Повратни информации од сила Хаптички Одговор 270-1080 Ротација На Тркалата 13 Копчиња За Дејства И Д-Подлога Два Менувачи На Лопатки Монтирани На Тркала Големи, Оптимизирани Комплети За Педали Внатрешна Меморија И Надградлив Фирмвер Компатибилен СО PS3, PS4 и Windows PCs Реално тркало : раб на тркалото е со дијаметар од 11 инчи / 28 см, со diamономски дизајн кој е одличен за сите видови тркачки игри. Работи СО PS5 игри. До 1080° ротација на тркалата, за оптимална прецизност на трките. Одговорни, прецизни И Тивки Повратни Информации, благодарение на системот за појас-макара во основата на тркачкото тркало. Оптичко читање : 12-битната резолуција обезбедува точна репродукција во играта на сите движења на тркалата (4.096 вредности на управувачката оска).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат