.

.

машки фустан кошули машки лето дигитално 3д печатење моден постер празник плажа ревер патент краток ракав кошула маица атрактивна

машки фустан кошули машки лето дигитално 3д печатење моден постер празник плажа ревер патент краток ракав кошула маица атрактивна

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : М Биста : 111см/43.70" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 23см/9.06" Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13" Големина : XL Биста : 121см/47.64" рамо : 51см/20.08" ракав : 25см/9.84" должина : 76см/29.92" големина : ххл Биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" ракав : 26см/10.24" должина : 78см/30.71" големина : хххл биста : 135см/53.15" рамо : 55см/21.65" ракав : 27см/10.63" должина : 80см/31.50" машки летен дигитален 3д Печатење Моден постер празничен ревер на плажа патент маица со кратки ракави атрактивнакарактеристики : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлики, дизајнот на Печатење ве прави попривлечни.●Прилики}машкиот врв е одличен избор за дневен и празник.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .①Комбинирајте го машкиот врв е лесен и може добро да се собере со хеланки и фармерки.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Плажа и Празничен Стил : Модерен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Печатени Ракави : Кратка Облека : Одговара За големината што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Топ поло маици за мажи. Увезени. Редовно вклопување низ градите за опуштено. Класичен изглед кој никогаш не излегува од мода. Машинско Перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат