.

.

Sngxgn Костим За Капење Девојка Девојки Осип Чувар Костими За Капење Долги Ракави Кошула За Пливање Долни Шорцеви Возбудливо Здолниште Костим За Капење За Деца Црвен?

Sngxgn Костим За Капење Девојка Девојки Осип Чувар Костими За Капење Долги Ракави Кошула За Пливање Долни Шорцеви Возбудливо

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Костими За Капење Девојки Со Големина 10 Летни Мали Девојчиња Возбудувања Со Долги Ракави Цртан Филм Отпечатоци Од Зајаци 1 Парче Девојки Бикини Костими За Капењесезона : Лето. Пол : Девојки. Тип на шема : Возбудува. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Моден Возбудува Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Одмор На Плажа,Забава Во Базен,Капење,Пливање И Така Натаму.Обезбедете Најдобро Искуство За Удобност За Бебето. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костим за Капење. Мека-Изработена Од Полиестер, Издржлива, Без Иритација тврдината На Малите Бебиња е Најважната Работа за Костимите за Капење за Доенчиња. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат