.

.

Винс Камуто Женски Широк Нога V-Вратот Комбинезон Црна 14

Винс Камуто Женски Широк Нога V-Вратот Комбинезон Црна 14

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

инсеам; 30-1/2. Без разлика дали сте во потрага по нешто од панталони и здолништа до фустани и блузи, ќе најдете разновиден изглед за да ги надополните другите парчиња во вашата секојдневна и свечена гардероба. За пролетните и летните месеци, размислете за Фустан Со Врат Без ракави Со собрана ткаенина на рамената и колкот. Кардиганите со затворање со предно копче и контрастна обоена плоча се идеални за вашата професионална облека, додека џемперите со пуловер ви даваат пријатна топлина за викендот. Од фустани со едно рамо и макси фустани до фустани со оглавник и фустани со обвивка, ќе го откриете вистинскиот стил што одговара на вашиот личен вкус. Кога ќе се олади, фустанот со долги ракави во комбинација со хулахопки и јакна е секогаш одличен избор. Без разлика дали ќе се одлучите за еднобојна или печатена шема, лесно можете да преминете од ден во ноќ во модерен изглед на панталони до глужд! Прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат