.

.

Голем Ситни Женски Фустан Сина Пролет Сон Без Ракави Низок Врат Принцеза Сече

Голем Ситни Женски Фустан Сина Пролет Сон Без Ракави Низок Врат Принцеза Сече

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

9х : Градите : 80 "- Колковите(appx) : 94 " Изработени Од Елегантна Мазна Луксузна Ткаенина Од Вискоза, во сина Пролетна големина На Dream Plus, Фустан Со Принцеза, мала тежина, растеглива принцеза исечена со ниско v-деколте и тркалезни рабови. МЕД : Градите : 32 " - Колковите(appx) : 46". • Машина за перење. Стандардна Должина=50/52".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат