.

.

Дизајнарт Апстракт Ретро Капки VI Средината На Векот Модерна Затемнување Завеса Панел

Дизајнарт Апстракт Ретро Капки VI Средината На Векот Модерна Затемнување Завеса Панел

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Нагласете ги и разубавете ги прозорците во секоја просторија од вашиот дом или канцеларија со Оваа Ретро Апстрактна завеса. Оваа елегантна Модерна завеса Од Средината на Векот е отпечатена со висококвалитетно еколошко мастило отпорно на избледување и е рачно изработена на барање само за вас. Ткаенината од вештачко платно е изработена од полиестер од 270 гсм, што овозможува оваа Зелена Завеса целосно и безбедно да се пере во машина. Ова се декоративни и затемнување завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе се затворат и целосно ќе ја блокираат светлината. Карактеристики : . - Стил : Модерен Во Средината На Векот. - Предмет : Апстракт. - Боја : Зелена. - Шема : Апстракт. - Италијанско Мастило Со Висока Густина. - Тип На Заглавие За Третман На Прозорци : Џеб За Прачка. - Филтрација На Светлина : 2.5/5. Затемнување. - Полу-Чиста Вештачка Постелнина. - Машина За Перење. - Рачно изработени На Барање. - Достапни Се соодветни Перници, Покривка, Ѕидна уметност и Килими. - Неколку големини достапни италијанско Мастило со Висока Густина. Прозорец Третман Заглавие Тип : Прачка Џеб. Достапни Се соодветни Перници, Покривка, Ѕидна уметност и Килими. Машина За Перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат