.

.

Тетка, Стара Афроамериканска Дама Стара Жена Доцна Маска За Лице

Тетка, Стара Афроамериканска Дама Стара Жена Доцна Маска За Лице

DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Супер мекиот латекс на загон се користи за лик од старица. Има движење слично на животот и удобност во текот на целата ноќ. Скулптурата има одлична дефиниција за постара жена со темен тен. Методот на производство користи супер мек латекс кој ја издвојува маската од сите други производители на маски. Мекиот лесен латекс се формира на лицето и му овозможува на актерот да изведе претстава преку маската како да се шминкаат. Тетка Целосна Маска со Коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат