.

.

Каролини Богатства CK5870JMAT Одис Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 36 L 24 W

Каролини Богатства CK5870JMAT Одис Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 36 L 24 W

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете Мијалник за Напојување. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес.Каролини Богатства CK5870 JMAT Одис Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 36 "l x 24" W, Денот На Вљубените Одис Dooromat. Исчистете го килимот со благ детергент. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Не користете средство за чистење што произведува пена. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат