.

.

Инктастик Мичиген Баба Ме Сака Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастик Мичиген Баба Ме Сака Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мичиген Баба И Дедо ме сакаат подарок За бебешки боди за внуци Од баби И дедовци Нашиот унисекс едноделен боди за бебиња прави одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастик Мичиген Баба Ме Сака Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Природни 6 Месеци. Баба ми и Дедо ми во мичиген ме сакаат подарок За бебешки боди за внук или внука. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. внук внуци облека едно парче новороденче ползавец hws.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат