.

.

Максел Стерео Пупки За Глава

Максел Стерео Пупки За Глава

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Стилските Стерео Пупки Максел нудат продолжени часови удобност со нивниот лесен дизајн, а мекиот гумен кабел ви дава поголема флексибилност. Ако барате класични и удобни пупки за глава, Стерео-Пупките Максел се крајниот избор за вас. Тие се совршени за сите стерео, кутии за бум, касети и цд-плеери. Во уво стерео слушалки. За сите преносни стерео, кутии за бум, мп3 плеери и цд-плеери. Freq rep : 20 Hz?20кхз. Чувствителност : 98d B/m W. Имп : 32?. Никелирани, 3,5 мм конектор. Гумен кабел со мек допир. Доживотна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат